Detailed Notes on نورپردازی و دیزاین

هنگامی که تمام رنگ ها ترکیب می شوند، ما ترکیبی را به عنوان نور سفید به رسمیت می شناسیم. مهم است که بدانیم این مورد در هنگام برخورد با نور به عنوان انواع مختلف نور از رنگ های مختلف و یا ترکیبی از رنگ ها اتفاق می افتد.

زیبا ترین و خاص ترین ایده طراحی نورپردازی اتاق خواب به کمک چراغ های آویز مشکی رنگ با استایل خاص و شیک مناسب استفاده در دکوراسیون مدرن و روستیک 

در ادامه می ­توانید تصاویر مختلفی از ایده ­های نورپردازی سقف خانه را ببینید.

مشاوره رایگان تماس بگیرید! نورپردازی نمای ویلا

خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی، معماری داخلی، طراحی نما، طراحی منظر، معماری

برای اینکه دکور کلینیک زیبایی شیک و لوکس داشته باشید باید به چندین نکته و اصل مهم توجه داشته باشید. در ادامه مهمترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی را بررسی کرده ایم:

نورپردازی مصنوعی که از طریق جریان الکتریسیته انجام می شود.

این ریسه ها فضا را رمانتیک تر نشان می دهند و برای اتاق خواب زوج های جوان انتخاب خوبی هستند. نحوه به کارگیری ریسه های ساده یا رنگی خیلی سلیقه ای است. در واقع هر نوع ایده ای را می توانید با این ال ای دی های نواری اجرا کنید. در ادامه چند پیشنهاد جذاب برای استفاده از ریسه ها در اتاق خواب، آورده شده است:

در تصویر زیر نمونه ای نمونه ای ابتکاری از here نورپردازی با ریسه بر روی دیوار اتاق خواب را مشاهده می کنید.

نورپردازی در سرویس بهداشتی و حمام نیز دارای اهمیت ویژه‌ای است. نورپردازی درست و کار شده، سبب رفاه و استفاده‌ی راحت‌تر از این مکان‌ها می‌شود. همچنین علاوه بر ایجاد احساس آرامش و اطمینان خاطر، جلوه‌ی مطلوبی در فضای سرویس‌های بهداشتی ایجاد می‌کند. تمامی این موارد اهمیت پردازش صحیح نور در سرویس حمام و دستشویی را اذعان می‌دارد.

طراحی و دکوراسیون داخلی بیشتر از آنکه به پول نیاز داشته باشد نیازمند خلاقیت و ابتکار است. اجرای نورپردازی و نورمخفی یکی از خلاقانه ترین راه ها برای تزئین اتاق خواب است. البته با نصب لامپ، چراغ و لوستر هم نور اتاق تامین می شود اما با ریسه های رشته ای، ابتکارات جالب تری می توان ایجاد کرد.

بالکن و تراس باغ، باغچه و فضای سبز آبنما و استخر بام سبز و روف گاردن

یکی از انواع چراغ ­های پر کاربرد در طراحی نورپردازی سقف، هالوژن­ ها هستند. هالوژن برای نورپردازی فضاهایی مانند آشپزخانه، نشیمن و پذیرایی کاربرد دارد.

نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری وفن بازار استان یزد گشایش یافت.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detailed Notes on نورپردازی و دیزاین”

Leave a Reply

Gravatar